Keşan Belediye Meclisi Kasım Ayı 2.Olağan Toplantısı dün gerçekleştirildi.

Yerel Haberler(Paşayiğit)

Keşan Belediye Meclisi Kasım Ayı 2.Olağan Toplantısı dün gerçekleştirildi.
Admin 0
28.11.2018 Çarşamba 14:51
shadow

 

Keşan Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda saat 17.00’de başlayan Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ın izinli olması nedeniyle Keşan Belediye Başkan Vekili ve 1.Meclis Başkanvekili Ercan Ersoylu başkanlığında yapılan toplantıdaCengizhan Aktan, Yeşim Selimoğlu, Yılmaz Değer ve Mehtap Perçin mazeretleri nedeni ile izinli sayıldılar.

Toplantıda ilk olarak Keşan Belediyesi 2019 Yılı Performans Raporu görüşüldü ve oy çokluğu ile kabul edildi.Daha sonra Keşan Belediyesi’nin 2019 Yılı bütçesi görüşüldü.

Bütçe ile ilgili bilgili bilgi veren Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Yılmaz Başol, Keşan Belediyesi’nin 2019 yılı gelir-gider bütçesinin 99 milyon 950 TL olduğunu belirtti

Yapılan oylamada 2019 Yılı Bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Ardından İlk Toplantıda Plan Bütçe Komisyonu’na havale edilen S.S. 129 No’lu Paşayiğitlililer Minibüs Midibüs Otobüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin ücret tarifesinin bütçe tarifeleri içerisinde Plan Bütçe Komisyonu tarafından görüşüldüğü ancak talebin kabul edilmediği açıklandı.

Son olarak ilk toplantıda 2.Toplantıya havale edilen Yazı İşleri Müdürlüğü görev ve çalışma yönetmeliği de oy birliği ile kabul edildi.

Ersoylu, Keşan Belediyesi 2019 bütçesinin Keşan’a hayırlı uğurlu olmasını dileyerek çalışmalara katkı veren Plan Bütçe Komisyonu üyelerine ve tüm belediye meclis üyelerine teşekkür etti.

Keşan Belediye Meclis 2018 yılının son meclis toplantısını 6 Aralık 2018 Perşembe günü saat 17.00’de gerçekleştirecek

HABER MERKEZİ

 

 

KAYNAK : Bu haber, Keşan Önder Gazetesinin Web Sitesinden alınarak; yayınlanabilmesi için, tarafımcaYazı İşleri Müdürü Cengizhan AKTAN beyden izin alınmıştır.Yayın Hakkı Önder Gazetesine ait Bu Haber Metaryelleri, Adı Geçen Gazeteden İzin Alınmadan Yayınlanamaz.

 

 

o.tmz.

 

 

 

Yorumlar

İlk yorumu siz girin.

Yorum Yazın