Duyarsızlık ve arsızlıkta son nokta..!

Bölgesel Haberler

Duyarsızlık ve arsızlıkta son nokta..!
Admin 0
17.12.2018 Pazartesi 15:13
shadow

 

14 Aralık 2018 Cumartesi günü çarşı merkezindeki bir yaya geçidinin tam ortasına aracını park eden kişinin duyarsızlığı kadar rahat tavırları vatandaşları çileden çıkardı.

Tekel Meydanı’nın İsmet İnönü Caddesi’ne bağlandığı noktada bulunan ve çarşı merkezinde en yoğun olarak kullanılan yaya geçine otomobilini park eden sürücü, içerisinde yaklaşık 10 dakika oturduktan sonra aracından indi.

Çevredeki vatandaşların uyarılarına kulak asmayan ve fazla kalmayacağını belirten duyarsız sürücü, yaya geçidinin diğer tarafında bulunan iddaa bayiine gitmesi herkesi şaşırttı.

İddaa bayiinde kupon yatırıp aracına döneceği düşünülen ve duyarsızlığı kadar arsız tavırlarıyla da dikkat çeken sürücünün, iddaa bayii önündeki stantta kupon doldurması bu kez vatandaşları çileden çıkarttı.

İddaa kuponunu yatırdıktan sonra bayiinin önündeki milli piyango tezgahına da uğrayan insan, kendisinin ikinciye uyarılması üzerine aracını yaya geçidinin üzerinden alıp hemen önündeki aracın yanına ikinci park olarak bıraktı.

İnsanların kendisine olan tepkilerine ve diğer tepki türlerine aldırmayarak duyarsızlığında çağ atlayan kişinin rahat tavırları, cezaların ne kadar hafif kaldığının göstergesini ortaya koydu.

(SELİM ŞEN)

 

 

 

KAYNAK : Bu haber,Keşan Volkan Gazetesinin Web. Sayfasından alınarak; yayınlanabilmesi  için, tarafımca izin alınmıştır.Yayın Hakkı Keşan Volkan Gazetesine ait Bu Haber Metaryelleri, Adı geçen Gazeteden İzin Alınmadan Yayınlanamaz.

 

 

o.tmz.

 

 

 

Yorumlar

İlk yorumu siz girin.

Yorum Yazın