Belediyeden su sayaçları için uyarı

Bölgesel Haberler

Belediyeden su sayaçları için uyarı
Admin 0
28.11.2018 Çarşamba 14:48
shadow

 

Keşan Belediye Başkanlığı Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Erhan Başaran, özellikle yarın bölge için soğuk hava ve yağış uyarısında bulunulduğunu hatırlatarak, bu nedenle su sayaçlarında donma riskinin de arttığını söyledi...

 

HABER MERKEZİ

Başaran, izlenen hava tahmin raporlarına göre, bölgenin soğuk hava dalgası içerisine girdiğini ve ilerleyen günlerde bu soğuk havaların etkisini daha da hissettirebileceğini belirterek, "Soğuk ve yağışlı hava şartları nedeniyle su abonelerimizin mağdur duruma düşmemeleri için su sayaçlarını ve açıkta kalan su borularını, izocam, cam yünü, bez parçası, talaş, boru kılıfı vb. maddeler ile sararak muhafaza altına almaları gerekmektedir." dedi.

"SAYACI DONAN ABONELERİMİZ SU SAYAÇLARININ ÜZERLERİNE KESİNLİKLE SU DÖKMEMELİ VE ATEŞ TUTMAMALIDIR"

Konu ile ilgili vatandaşların gerekli hassasiyeti göstermelerinin, faydalı olacağına da değinenErhan Başaran, "Ayrıca sayacı donan abonelerimizin su sayaçlarının üzerlerine kesinlikle su dökmemeleri ve ateş tutmamaları gerekiyor.” diye konuştu.

 

 

 

KAYNAK : Bu haber, Keşan Medya Gazetesinin(MEDYA-KEŞAN) Web. Sayfasından alınarak; yayınlanabilmesi  için, tarafımca izin alınmıştır.Yayın Hakkı Keşan Medya Gazetesine (MEDYA-KEŞAN) ait Bu Haber Metaryelleri, Adı geçen Gazeteden İzin Alınmadan Yayınlanamaz.

 

 

o.tmz.

 

 

 

 

Yorumlar

İlk yorumu siz girin.

Yorum Yazın